Müügimeeskonna juhi otsing

By Kairi, February 12, 2015

Kui ettevõttel on vajadus otsida müügi eest vastutavat, siis võib olla paras väljakutse kommunikeerida vajadust selliselt, et kandideeriksid just need kõige õigemad inimesed. Ükskõik kui detailselt töökuulutust teha, ikka leidub inimesi, kes oma CV saadavad isegi süvenemata, kas nad vastavad osadelegi nõudmistele ning neile polegi mõtet keskenduda.
Töökuulutus on ka oluline turunduskanal, mis annab aimu sinu ettevõttes valitsevast mentaliteedist ning see annab sulle võimaluse justkui ridade vahel teada anda, kuivõrd innovatiivne ja lahe tööandja sa oled, kuivõrd häid tooteid sa pakud ja kui olulised on sulle su kliendid.

Mõni päev tagasi sain ma teada, et mu kodukandis alustab tööd kohvik just töökuulutuse kaudu – Facebooki kodukandi grupis avaldati lakooniline teade, et peagi alustav kohvik otsib kokka ja klienditeenindajat. Huvitunutel saata kiri xxx@hot.ee vms.
What a Lost! Töökuulutust lugedes kangastus mulle unine lakitud seinte ja laega söögikoht, kus teenindaja tüdinult ulatab mulle mu kohvi ja veidi väsinud ilmega koogitüki; istun kohvikus ihuüksi. Kugistan ostu kiirelt alla ning kui ma lahkun, siis minuga ei saa kaasa muud kui aimatav rasvalõhn mu riietel.

Kuidas aga äratada siis Selle Õige tähelepanu? Aitasin ühel ettevõttel müügiosakonda ülesehitada ning kirjutasin sellise kutsungi:

Ametikoht Müügiosakonna Juht
(müügidirektor tundus sellele väikefirmale palju, teiste ametikohtade osas ei kasutata samuti “direktor” ametinimetust; selline ametinimetus eeldab ka vastavas suuruses palganumbrit ning muid suuremaid hüvesid); Müügijuht – on devalveerunud ametinimetus, kuivõrd müügijuhtideks nimetatakse müügimehi ja tihti ka kliendihaldureid). Müügimeeskonna juht on piisavalt konkreetne ja üheselt arusaadav.

Töö kirjeldus

Müügimeeskonna juhina lood sina oma müügimeeskonna, kirjeldad ning juurutad müügiprotsessid ning müügiosakonna reeglid. Vastutad müügiosakonna toimimise ning arengu eest.
Sinu töö on täis põnevust, arenguid ning ka loomingulisust.
Sina tead, kuidas teha olemasolevaid kliente veelgi õnnelikumaks, genereerida veelgi enam müüki ning leida ning kinnistada uusi kliente. Oled ambitsioonikas ning oskad motiveerida oma isiksuse ning tööinnuga ka oma meeskonda. Oled elav näide suurepärasest müügiinimesest, oskad tänu sellele arendada ka müügimeeskonda ning oled motiveeritud järjest enamast teenistusest.

Nõudmised kandidaadile

Eelnevat müügitööalast tulemuslikku kogemust.
Eelnevat müügiosakonna juhtimise kogemust.
Juhiomadusi ja meeskonna juhtimise praktikat.
B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

Laia tööpõldu, rahulolevaid kliente, keda on võimalik veelgi õnnelikumaks teha.
Võimalust rakendada oma müügijuhtimisvõimeid parimal võimalikul moel.
Luua oma kõrge saavutusvajadusega müügi Dream Team.
Head teenistust, mis sisaldab ka müügiboonuseid ning rahulolu tööst.
Karjäärivõimalust.
Kontorit Tallinnas.

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *